Barman na wesele - Krzysztof Przybyłko

Barman na wesele - Krzysztof Przybyłko

2012-07-26 00:00:00

Jednym z bardziej oryginalnych pomysłów na wzbogacenie swojego przyjęcia jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi barmańskiej dla gości weselnych. Kolorowe i smaczne koktajle, zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe dla tych, którzy muszą odwozić nad ranem gości, z całą pewnością przypadną weselnikom do gustu!

Wesele to nie przelewki! Ze strony Młodej Pary  to często tak naprawdę ciężka praca i masa przygotowań tak, by goście czuli się jak najlepiej w trakcie przyjęcia. Niejednokrotnie wiąże się to z wyborem innowacyjnych zaproszeń, sali weselnej wraz z zespołem, cateringu, różnego rodzaju gadżetów podnoszących atrakcyjność przyjęcia, wreszcie pamiątkowych drobiazgów. Im bliżej imprezy, tym Panna Młoda czuje się bardziej skołowana, a i Pan Młody jedynie stara się udawać pewnego siebie. Bądź co bądź podejmujecie ważne decyzje. Zależy Wam przecież, by Wasi goście wspominając wesele mówili: „Pamiętasz, u nich to było rewelacyjnie!” i żebyście to Wy później sami powiedzieli: „Udało się!”

Skorzystanie z profesjonalnej obsługi barmańskiej wydaje się jednym z lepszych pomysłów na wzbogacenie przyjęcia. Smacznego koktajle zaserwowane w atrakcyjny sposób zwyczajnie robią wrażenie na weselnikach! Profesjonalne podejście do gości, najlepszy jakościowo sprzęt oraz doskonała technika wykonania to coś, co zadowoli oko nawet najbardziej wybrednych koneserów! Dobrane odpowiednio szkło i fenomenalna dekoracja dodadzą wszystkiemu uroku, a sposób podania w stylu widowiskowego working flair dopełni jedynie perfekcji.

Robimy to co lubimy, więc robimy to z pasją, ogromnym zaangażowaniem i niesłychaną starannością.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Krzysztof Przybyłko - właściciel firmy BARCONTROL

609-571-404