Fontanny czekoladowe - atrakcja każdej imprezy

Fontanny czekoladowe - atrakcja każdej imprezy

2012-05-14 00:00:00

Fontanny czekoladowe to urządzenia przeznaczone do serwowania czekolady podczas przyjęć weselnych i towarzyskich w nietypowy sposób. Czekolada nieustannie spływa kaskadami w dół fontanny i wraz z podświetlanym różnymi kolorami podestem stanowi niezwykłą dekorację stołu i sali.

Pyszna w smaku i aksamitna w konsystencji czekolada to bardzo ważny czynnik, który powinien być brany pod uwagę przy wynajmie konkretnej fontanny - warto ją sprawdzić przed podpisaniem umowy. Nieodpowiednia czekolada może zepsuć efekt. Odpowiednio przygotowane przekąski owocowe i dekoracje owocowe również mają wpływ na ogólny wizerunek atrakcji. Całość: fontanna z podestem + belgijska czekolada + owoce stanowią niezapomnianą atrakcję każdej uroczystości, a zwłaszcza przyjęć weselnych.

Czekoladowy poczęstunek to również świetna forma zabawy. Goście samodzielnie nadziewają na patyczki soczyste owoce, które zanurzają w płynnej czekoladzie. Fontanna pełni nie tylko rolę poczęstunku, ale jest również miejscem integrującym gości. Szczególnie podczas wesela to doskonała okazja, aby obydwie rodziny bliżej poznały się w luźnej atmosferze. Fontanna czekoladowa to nie lada atrakcja dla dzieci, które mają zajęcie, podczas gdy dorośli się bawią.

Osoba obsługująca fontannę to kolejny czynnik, który powinien być brany pod uwagę przy wynajmie. Osoba taka dba o utrzymanie prawidłowej temperatury czekolady w fontannie, o prawidłowy przepływ czekolady, który może być zakłócony różnymi czynnikami podczas uroczystości. Dba o czystość i porządek na stole, uzupełnia przekąski owocowe. Zachęca gości do korzystania z fontanny i pomaga dzieciom w maczaniu owoców.

Mariola Zymler