Inne obrączki - Andrzej Bielak

Inne obrączki - Andrzej Bielak

2012-05-30 00:00:00

Nieodłącznym elementem każdego ślubu są obrączki, które pieczętują słowa przysięgi małżeńskiej. Są symbolem wzajemnego oddania i miłości, na który Małżonkowie spoglądają codziennie...

Dokonując wyboru należy mieć na uwadze fakt, iż prawdopodobnie kupujecie je raz na całe życie. Dlatego ważne jest, aby służyły przez lata, były wygodne i spełniały Wasze oczekiwania. Na rynku jest mnóstwo sklepów jubilerskich, które oferują nieprzebraną ilość obrączek. Są to jednak zwykłe, pospolite obrączki - prawie w każdym sklepie takie same, wykonywane maszynowo w ilościach hurtowych. A przecież obrączki powinny być wyjątkowe, szczególne - jak dzień, w którym pojawiają się na Waszych palcach .

Warto więc skorzystać z możliwości, jakie oferują artyści biżuternicy tacy jak Andrzej Bielak. Każda obrączka wykonana jest ręcznie wg indywidualnego zamówienia i pomysłu. Każdy może sam je zaprojektować, wybrać materiał, kształt, fakturę, grawer wewnętrzny i zewnętrzny. Może mieć na nich wygrawerowany odcisk swoich linii papilarnych, zapis głosu, odcisk ust etc. Cały wachlarz możliwości można zobaczyć na stronie www.inneobraczki.pl. Taka obrączka ma duszę, można w niej zawrzeć cząstkę siebie i wtedy można ją nazwać symbolem Waszego związku.

Anna Piotrowicz


Więcej ofert z działu Obrączki i biżuteria: